JOHN MALM. Das Schloss, Öl auf Leinwand, signiert. Kunst & Gemälde - Gemälde - Auctionet
JOHN MALM. Das Schloss, Öl auf Leinwand, signiert. Kunst & Gemälde
JOHN MALM. oil on Board. Signed. Art - Paintings - Auctionet
JOHN MALM. Landscape, oil on Board, signed. Art - Paintings
Utropspris: 1000 kr. Typ: Auktion. Slutar: 2024-02-04 11:06:50. Köp & sälj begagnade & oanvända Oljemålningar på Tradera.
Oljemålning av John Malm - Konst - Landskap - Natur - Tavla
JOHN MALM. Landscape, oil on Board, signed. Art - Auctionet
Oljemålning av John Malm. Motivet är landskap. Signerad. Olja på duk. Mått på enbart konsten cirka 53x63 cm.Tavlan skickas spårbart med PostNord eller
JOHN MALM. Oil on Board, signed. Art - Paintings - Auctionet
Oljemålning, John Emanuel Malm (f. 1900), signerad J Malm