Abonnieren

Anmelden

JOHN MALM. Das Schloss, Öl auf Leinwand, signiert. Kunst & Gemälde - Gemälde - Auctionet

JOHN MALM. Das Schloss, Öl auf Leinwand, signiert. Kunst & Gemälde

JOHN MALM. oil on Board. Signed. Art - Paintings - Auctionet

JOHN MALM. Landscape, oil on Board, signed. Art - Paintings

Utropspris: 1000 kr. Typ: Auktion. Slutar: 2024-02-04 11:06:50. Köp & sälj begagnade & oanvända Oljemålningar på Tradera.

Oljemålning av John Malm - Konst - Landskap - Natur - Tavla

JOHN MALM. Landscape, oil on Board, signed. Art - Auctionet

Oljemålning av John Malm. Motivet är landskap. Signerad. Olja på duk. Mått på enbart konsten cirka 53x63 cm.Tavlan skickas spårbart med PostNord eller

JOHN MALM. Oil on Board, signed. Art - Paintings - Auctionet

Oljemålning, John Emanuel Malm (f. 1900), signerad J Malm